autocar

Тестування колісних дисків WSP Italy

Ви все ще сумніваєтеся у виборі?

Вас турбує питання надійності і міцності коліс?

Щоб розвіяти Ваші сумніви, ми розкажемо Вам як тестуються автомобільні диски WSP Italy.

За 10 років існування WSP Italy стала однією з найбільш популярних торгових марок в 58 країнах світу. Це викликає повагу, адже для виробництва дійсно якісних коліс потрібні сучасне обладнання та суворе тестування відповідно до міжнародних стандартів.

Важливо знати: лабораторія для тестування колісних дисків повинна щороку проходить сертифікацію і ретельні перевірки, це також стосується кожного інструменту і приладу. Саме такою є власна лабораторія компанії ACACIA S.r.l., виробника легкосплавних колісних дисків WSP Italy, м. Еболі, Італія. Лабораторія компанії ACACIA S.r.l. з року в рік сертифікується, щоб і надалі проводити якісні випробування дисків WSP Italy.

Процес тестування включає в себе наступні випробування.

  1. Випробування матеріалів.
  2. Випробування на корозійну стійкість.
  3. Випробування на вигин при крученні.
  4. Випробування при коченні.
  5. Випробування на удар.

Можна з упевненістю сказати, що висока якість дисків контролюється інженерами – професіоналами в своїй справі. Завдяки ретельній перевірці надійності дисків WSP Italy, бренд набув широкого поширення майже у всіх європейських країнах і завоював визнання безлічі вдячних покупців по всьому світу. А представники організацій з міжнародної сертифікації підтверджують, що диски WSP Italy вже давно вийшли з класу репліки і стали повноцінною запасний частиною, оскільки повністю відповідають абсолютно всім оригінальним параметрами і вимогам щодо якості.

Виникли запитання? Напишіть нам повідомлення

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *